Wakacyjne staże - Program Kariery Polskiej Rady Biznesu

Dodano dnia: 28 kwietnia 2018

Wakacyjny, płatny staż w Polsce? Tylko z 15. edycją Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu 

 

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 100 płatnych staży do wyboru. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych już trwa!

 

 

Myślisz o stażu w Polsce? Mamy dla Ciebie ofertę największych polskich firm w jednym miejscu. Już ruszył nabór do 15. edycji Programu Kariera. Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu kilkadziesiąt ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.

 

W Programie Kariera, organizowanym przez Polską Radę Biznesu, staże oferują znane i cenione firmy z Polski i zagranicy. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak:Adamed, Amica, Bakalland, Legia, Pressglass, OEX, TVN, Work Service, czy renomowane kancelarie prawne.

 

Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla kierunków związanych z ekonomią i finansami, dla studentów nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nie brakuje też ofert dla inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne. Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tysiąca złotych.Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymanie w trakcie praktyk.

 

U nas nie parzysz kawy

 

U nas żaden stażysta nie parzy kawy – zapewniaMarian Owerko szef firmy Bakalland i wiceprezes Polskiej Rady Biznesu –staże uczą i pozwalają poznać działanie firmy oraz odnaleźć w niej swoje miejsce – dodaje Marian Owerko. Co trzecia osoba kończąca praktyki dostaje ofertę stałej pracy.

 

Każdego roku staże Programu Kariera są poddawane ocenie uczestników. Jak pokazują statystyki i doświadczenia stażystów ich standard systematycznie wzrasta. – Świetne firmy, można się wiele nauczyć.W moim przypadku staż, który odbyłam w Onecie zaowocował umową o pracę – opowiada Monika Perkowska uczestniczka jednej z poprzednich edycji Programu Kariera. –Ten staż to łatwiejszy start zawodowy, doświadczenie i możliwość zarobku –wtóruje Małgorzata Leja, która praktykę odbyła w Warta Glass. 

 

Dołącz do Programu już dziś

 

Rekrutacja do 15. edycji już trwa. Do programu można zgłaszać się do 31 maja. Ale nie warto czekać z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego i rozwiązaniem casestudy, bo pracodawcy od tego roku mogą oceniać CV i prowadzić rozmowy z kandydatami od pierwszego dnia rekrutacji. 

 

 

Żeby dołączyć do programu wystarczy wejść na stronę programkariera.pl. Przejrzeć portfolio firm, wybrać ofertę stażu, rozwiązać zadanie casestudy lub przygotować list motywacyjny i wypełnić formularz dla kandydata. Rejestracja trwa do 31 maja. Później firmy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami. Do 30 czerwca pracodawca przesyła informację do osób, które zostały zakwalifikowane na staż.

 

Więcej informacji na programkariera.pl

Przydatne linki