"Praktykuj w Łodzi-staże wakacyjne 2018"

Dodano dnia: 28 kwietnia 2018

Rekrutacja na staże w projekcie „Praktykuj w Łodzi-staże wakacyjne 2018

W tegorocznej edycji projektu „Praktykuj w Łodzi- staże wakacyjne 2018” organizowanego
w ramach programu „Młodzi w Łodzi” bierze udział 66 łódzkich pracodawców, którzy zaoferowali ponad 320 płatnych staży. Wśród partnerów projektu znalazły się firmy reprezentujące różnorodne branże m.in.: informatyka, sektor BPO/ SSC, produkcja, logistyka, budowlana, finanse, księgowość, administracja, marketing, farmacja, architektura. Wiodącymi partnerami projektu, fundującymi po minimum 10 staży są: Emerson, Rossmann, Comarch, Business Support Solution, Philips Polska, Conduent, Exaco, GE Power Controls, Whirlpool Company Polska, Infosys, Clariant.

1. Dlaczego warto wziąć udział w projekcie ?

Þ     Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów łódzkich uczelni (do 12 miesięcy od ukończenia studiów).

Þ     Wszystkie staże realizowane w ramach  projektu są płatne - minimum 2100 zł brutto (za każdy pełny miesiąc trwania stażu).

Þ     Nasi partnerzy to najprężniej rozwijający się pracodawcy z Łodzi i regionu.

Þ     Ponad 320 dobrze płatnych ofert staży.

Þ     Poprzednie edycje pokazują, że ponad 80% pracodawców zatrudnia swoich stażystów.
To świetny sposób na rozpoczęcie swojej kariery już w trakcie studiów.

1. Przebieg rekrutacjina staże wakacyjne

Þ     Rekrutacja kandydatów na staże potrwa do 30 kwietnia 2018 r.

Þ     Aplikować można poprzez stronę portalu praktyk i staży: www.praktyki.lodz.pl

Þ     Wybór stażystów i ogłoszenie listy laureatów nastąpi w czerwcu br.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: www.praktyki.lodz.pl