Szukasz pracy - Może CBA? - Spotkanie rekrutacyjne

Dodano dnia: 2 lutego 2018

Centralne Biuro Antykorupcyjne

poszukuje pracowników do swojej

Delegatury w Łodzi i Centrali w Warszawie.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Biurze Teleinformatyki CBA na stanowisku

programisty, kierownika projektu, administratorów systemu, specjalisty helpdesk

przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 10.02.2018r. w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi w auli 109 bud. B. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Podczas spotkania dowiecie się jak wygląda specyfika działania służb specjalnych. Jakie działania podejmuje CBA na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego oraz jak wygląda proces rekrutacji i jakie są możliwe scieżki kariery w służbie specjalnej.. Bedziecie mieli też okazję na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące was pytania dot. pracy w służbach CBA.

Na spotkanie zapraszamy nie tylko studnetów Informatyki, ale wszystkich zainteresowanych pracą w służbach specjalnych.

!!! Wszyscy zainteresowani pracą w CBA proszeni sa o przyniesienie ze sobą aktualnego CV !!!

CBA2